Get Adobe Flash player
Home Стажування, тренінги, семінари Політичні студії: все, що потрібно знати майбутньому депутату

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Політичні студії: все, що потрібно знати майбутньому депутату

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 


Після Майдану українське суспільство сформувало запит на кардинальне оновлення політиків усіх рівнів. Поряд з боротьбою з корупцією, важливим завданням постало оновлення влади, формування нових цінностей управління державою та переосмислення ролі місцевого самоврядування. З’явилась критична маса молодих і активних осіб, які мають натхнення до змін як на загальнодержавному рівні, так і у своїх містах і селах.

Місцеві вибори, анонсовані на жовтень 2015 року, стануть вікном можливостей для активістів взяти на себе політичні зобов’язання та балотуватися в місцеві органи влади.

В допомогу майбутнім депутатам місцевих рад Інститут лідерства та управління УКУ спільно з ГО «Українська Галицька Асамблея» пропонує модульну навчальну програму «Політичні студії: все, що потрібно знати майбутньому депутату», що проходитиме у квітні-вересні 2015 року у Львові.

Програма ставить собі за мету підготувати нову генерацію місцевих політиків, які по-новому осмислять роль місцевого самоврядування, взаємодію з локальними спільнотами та знатимуть, як з ними співпрацювати і представляти їхні інтереси у владі.

У програмі «Політичних студій» заплановано чотири модулі, що охоплять теми: «Адміністративна структура Рад, Комітетів, Комісій. Повноваження та функції органів місцевого самоврядування», «Форми залучення громадськості до прийняття рішень», «Місцевий бюджет. Принципи формування та виконання», «Пріоритетні напрямки розвитку місцевого самоврядування. Питання самодостатності громад», «Електронне врядування», «Регіональний економічний розвиток: теорія та практика», «Боротьба з корупцією», «Індикатори оцінки ефективності влади» та ін.

У період між модулями учасники працюватимуть індивідуально із завданнями та самостійним читанням. Заняття відбуватимуться в інтерактивній формі, з використанням кейсів, участю в дискусіях із залученням відомих міжнародних та українських викладачів, діючих депутатів та практиків. Упродовж програми будуть відбуватися зустрічі з цікавими людьми у форматі надихаючих сніданків та відкритих лекцій.

Хто може стати учасником програми «Політичні студії»?
Молоді та активні люди, які мають бажання стати депутатами місцевих рад
Громадські активісти
Представники місцевого самоврядування

Вартість навчання становить 500 грн.

Для реєстрації потрібно заповнити АНКЕТУ . https://docs.google.com/forms/d/1bnpGsZkMb9KAnyL2S-O1Vq_ADCH1cjAnQi0gRpCywss/viewform

Кінцевий термін прийому заявки та мотиваційного листа - 1 квітня 2015 року

Організатори програми: Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету та ГО «Українська Галицька Асамблея».

Завжди актуальна інформація про Студії на сайтах http://www.management.lviv.ua/ та http://www.uha.org.ua/

Контактна особа:

Іван Спринь

+38 097 900 84 65

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Джерело :ГО "Українська Галицька Асамблея"

На правах реклами: Наша компания ryazan.delinet.ru дала работы по этому адресу

Освітня бібліотечка

На правах реклами: