Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство Українці найбільше довіряють Церкві

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Українці найбільше довіряють Церкві

Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 

На сьогодні серед інститутів влади і суспільства найбільшою довірою громадян користується Церква.
Такі дані наводить компанія Research & Branding Group за результатами дослідження громадської думки жителів України, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Церква як суспільний інститут знову отримала найвищий рівень підтримки в українському суспільстві – їй довіряють 62% жителів країни при тому, що недовіру висловили 24% опитаних.

Громадські та волонтерські організації вийшли на один рівень підтримки з армією: їм висловили довіру 57% українців, а 34% – схильні їм не довіряти.

Медіа в цей раз виявилися на четвертому місці в рейтингу довіри жителів України. В більшій мірі засобам масової інформації не довіряють (58% опитаних), ніж довіряють (32%).

Політичним партіям в даний час не довіряє переважна більшість потенційних виборців – 81% опитаних, а лише 8% висловили довіру.

Дослідження проводилося в період з 6-16 березня 2015 року серед жителів України за винятком АР Крим, Донецької та Луганської областей та міста Севастополь. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення України за регіоном проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 1501 респондент. Очікувана середня помилка вибірки становить 3%.


Джерело : Інститут релігійної свободи, Київ

Автор : Максим Васін

На правах реклами: летние платья, какое платье

Освітня бібліотечка

На правах реклами: