Get Adobe Flash player
Home Освіта та суспільство Цінності сучасної молоді

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Цінності сучасної молоді

Рейтинг статті: / 15
НайгіршеНайкраще 

Якщо цінності це те, що людина вважає важливішим за все, то головні цінності кожної людини повинні бути такі: сім'я, свобода, праця,творчість, друзі, відповідальність, солідарність, чесність, вихованість.

Але нажаль зараз ці цінності не дуже актуальні,особливо у сучасної молоді. Це раніше людина вважалась неповноцінною якщо мала інші цінності,а зараз якщо твоя головна цінність не гроші,влада,відносини з протилежною статтю,то на тебе просто подивляться як на НЛО,яке несподівано серед білого дня приземлилося на галявині,з краплинкою жалю(бо як же так,бідна ти бідна людина якщо у тебе такі несучасні цінності),відразливо змигнуть плечима і просто відвернуться як від чогось неприємного, бридкого.

На мою думку головні цінності повинні формуватися в дитинстві і в сімї, бо коли ще як не в дитинстві закладати фундамент для подальшого становлення особистості.

Люди, коли ж відбувся той момент коли все перевернулося в цінностях сучасної молоді? Я вважаю,що все почалося 20 років тому коли Україна стала незалежною, і відбувся розпад Радянського Союзу. Так, в часи радянського Союзу була маса недоліків(але зараз мова не про це). Дітей з дитинства привчали поважати батьків,сімю,батьківщину,а зараз не всі батьки взагалі розуміють для чого взагалі потрібні цінності,бо ж краще дитині не забивати голову такими «дрібницями»,без них і життя буде краще, і дитині так буде зручніше йти до поставленої мети. От звідки сучасна молодь має таке зневажливе ставлення до головних життєвих цінностей.

Соціологічні дослідження ціннісних орієнтацій студентської молоді останнього десятиріччя переконують, що у свідомості сучасної молоді формується тип особистості, характерний для західного суспільства — особистості, яка насамперед цінує себе і вважає, що її діяльність, успіх у житті і т. п. залежать саме від неї. З одного боку, це непогано, адже орієнтація на власні сили, розум, здібності при досягненні життєвих цілей вимагає роботи над собою, наполегливого оволодіння знаннями тощо. Утім найголовніше, щоб при виконанні цих завдань не формувалась людина-егоїст, яка зможе переступити через усе заради досягнення своєї мети.

Одже, нам потрібно зробити все необхідне, щоб молодь переоцінила свої цінності, і прийшла до висновку,що такі цінності як сім'я, свобода, праця, творчість, друзі, відповідальність, солідарність, чесність, вихованість - найголовніші!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: