Get Adobe Flash player
Home Освіта та культура

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та культура

Моя улюблена вчителька

Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 

Серед великої кількості вчителів дуже мало тих, яких пам'ятаєш все життя і згадуєш з любов'ю і вдячністю. Але все ж таки вони є. До таких вчителів у своєму житті я б віднесла мою вчительку з української мови та літератури Людмилу Володимирівну. Це людина, в якій поєднувалася суворість і вимогливість до учнів з людяністю і добротою.

 

Анатолій Коваль Освіта: навчання чи виховання?

Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 

Анатолій Коваль Освіта: навчання чи виховання?

 

Освіта – це процес, в якому беруть участь навчаючий та той, хто вчиться з метою передачі та освоєння нових знань і застосування їх на практиці. Освіта не обмежується спеціально відведеними для цього місцями (університетами, школами). Освіченішою людина стає, прочитавши ще одну книгу, вивчивши ще одну іноземну мову і т.д. Також освіта не завжди відігравала і не відіграє тільки роль набування знань; вона дає людині значно більше...

 

Чи все вимірюється в грошах? Або обираючи свій шлях думай...

Рейтинг статті: / 47
НайгіршеНайкраще 

Мабуть нема нічого важчого і важливішого в житті, як обрання шляху яким ти підеш. Вибору професії і вибору місця навчання.

Я знаю про це не як хто інший, адже на даний момент отримую вже другу вищу освіту. От і постараюсь поділитися своїми думками сприводу цього. В 17 – 18 років важко довести свою правоту і правильність своїх думок і вчинків батькам. Вони вважають тебе «маленьким» і безпомічним, а самі мають безцінний життєвий досвід. Але хто може знати, що для тебе важливо і потрібно як не ти сам?

 

Держава створює умови життя в суспільстві такі, коли людина не може здобувати вищу освіту в університеті за покликанням

Університети завжди були  вищими навчальними закладами, які допомагали здобути знання, розширити своє світобачення, вивчити мови, навчитись виступати перед публікою. Університет – це місце, яке  сприяло пошуку істини . Але як у кожної людини своє власне життя, так і  навчальний заклад для кожного студента виконує різнобічні функції. Для одних – це  просто місце здобуття освіченості і мудрості, для  других – хороша школа життя, яка допомагає зрозуміти пріоритети і сенс буття, а для інших вони виступають як втіленням мрій їхніх батьків.

 

Філософія їжі: що їсть сучасна людина і про що це говорить?

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

Сучасний світ то є інтенсивний, безперервний шмат швидкості. Хочеш чогось досягти – не маєш права зупинятися. Це стосується як працюючої людини, так і студента, звичайних школярів. Звичайно, щоб підтримувати цей рух, суто з фізіологічної точки зору ми маємо підтримувати наш організм. І тут виступає питання їжі.


Дійсно, їжа має бути корисної і поживною, це дозволяє тримати наш організм в тонусі і доброму стані. Для цього необхідно підбирати продукти харчування,  складати режим дня і т.д. Але ж все це настільки не співпадає з ритмом життя багатьох з нас, плюс до цього небажання просто займатись собою. Але ж людина кмітлива, вона знайшла вихід, і цей вихід фаст-фуди. Що ми їмо? Хот-доги, гамбургери, чізбургери, кока-кола і все на кшталт. Дійсно, дуже зручно – швидко, смачно. А що ще треба? До того ж мережа закладів швидкої їжі дуже розповсюджена, що ще раз підштовхує скористатися їхніми послугами. Крім того фаст-фуди – це вже як якийсь культ. Чув десь, що є навіть така молодіжна течія, яка має культуру пов’язану з МакДональдсами.

Користі тільки мало. А до того ж виразка шлунка, ожиріння і всілякі хвороби пов’язані з цим. Як кажуть, що ти їси тим ти і є. І це жахливо. Наш організм потребує вітамінів, а у фаст-фудав використовується багато штучних добавок, щоб поліпшити смакові якості продукту. В результаті смачно плюс надлишкова вага, а потім ожиріння, хвороби серця і т.д.

Головна проблема у ліні, а не відсутності часу на приготування їжі. Від їжі залежить наше здоров’я, втратити легко. А що потім? Живемо один раз и функції «перемотати назад» немає.

Мунтян Р.В.


 
Більше статтей...
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: