Get Adobe Flash player
Home Освіта та економіка

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Освіта та економіка

Що важливіше: бути багатим чи розумним?


Освіта - річ чудова, але добре б іноді пам'ятати,

що нічому з того, що слід було б знати, навчити не можна.

Оскар Уайльд.

Так , що ж важливіше? Хто зможе дати правильну відповідь на це запитання? А чи існує відповідь на нього та ще й правильна? Сумніваюся….

Так от, почнемо з того,чуму ми взагалі задаємось ним. На мою думку, воно бере свої витоки ще з нашого дитинства. Бо ще у малій підсвідомості закладається тема сімейного бюджету та сімейних цінностей . Батьки формують поняття або ж сприяють його формуванню. Ми спочатку спостерігаємо,а потім і самі вливаємось у вир сімейного,такого не простого життя,де велика роль припадає темі грошей,а потім вже освіті та іншим життєвим цінностям. Хіба дитина,яка виросла в скромних пожитках буде думати про те, як здобути гарну освіту?

 

4 аргументи проти "корочок"

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Я думаю не один студент по закінченні ВУЗу не раз замислювався про те куди були витрачені, так би мовити 5 «найкращих» студентських років.  Найкращі вони в тому що отримав більше свободи від батьків, взяв на себе більше відповідальності, можливість самому влаштовувати своє життя, а не чекати чієїсь допомоги. Ти отримав шанс вільно рухатись за власними інтересами і вподобаннями. Та що робити, коли ось уже пролітають твої «найкращі» роки і тобі час вступати в самостійне доросле життя.

 

Для чого навчаються студенти?

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Більшість студентів, які навчаються в вузах, та й взагалі в вищих навчальних закладах, навчаються лише для так званої “ корочки”.  Оскільки для того щоб влаштуватися на будь-яку роботу,від нас вимагають ту ж саму ”корочку” –диплом, але ніхто навіть не цікавиться як ти його отримав, чи маєш ти ці самі знання,чи фахівець ти своєї справи, головне щоб цей диплом був,а як саме ти його здобув нікого не цікавить!

 

Чи можливо заснувати бізнес студенту в Україні?

Сектор малого бізнесу в Україні перебуває на початковому етапі розвитку і характеризується високим ступенем неефективності. За теперішної ситуації розвиток малого бізнесу в Україні повинен стати вирішальним чинником для вдосконалення економічних механізмів: цей напрямок потребує ефективної державної підтримки, яка повинна бути спрямована на створення позитивного економічного та правового клімату. І це особливо потрібне тому, що малий бізнес пов’язаний із значним ризиком.

 

Освіта чи гроші: що є пріоритет но №1?

Освіта чи гроші: що є пріоритет но №1? Важке питання…

Без освіти (знань) здобуток фінансового блага неможливий, але я не можу назвати освітні заклади  виключними джерелами освіти (знань).

Потрібно чітко зрозуміти що в даному питанні ми маємо на увазі під словом «освіта» - пластиковий диплом про закінчену освіту, чи блискучий,досконалий багаж спеціальних знань з тієї чи іншої спеціальності? Якщо застосовувати це питання до кожного окремого індивіда, то це все залежить від того в які ситуації перебуває людина,однозначної відповіді бути не може.

 
Більше статтей...
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: