Get Adobe Flash player
Home

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Оформлені наукові цитати по темам. Про нову рубрику на сайті проекту «Освіта та»

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Нова рубрика «Оформлені наукові  цитати по темам» виникла як ідея поділитися тими цитатами які залишились у мене «невикористаними», після написання кандидатської дисертації.  Або якщо і увійшли до неї, то їх потенціал, так би мовити не вичерпався. Ці цитати, підібрані особисто на мій смак, відображають важливі думки відомих і авторитетних авторів.

Для чого вони вам (позитивний бік медалі):

1. Використання цитат, які наводяться в цій рубриці, значно (!) скорочує час необхідний для підготовки доповіді, реферату чи навіть дипломної або кандидатської роботи.

2. Користуватися ними дуже просто:

- Скопіюйте цитату, яка вам сподобалась у основний текст своєї роботи;

- Скопіюйте вихідні дані книги в свій список джерел;

- Візьміть порядковий номер і вставте його замість вихідних даних у основний текст після власне самої цитати, не видаляйте лише сторінку.

Існують і застереження (зворотній, негативний бік медалі):

1. Дані  підбірки цитат повністю не замінять вашу особисту присутність в бібліотеці, самостійне опрацювання джерельної бази. Цитати, які тут опубліковані, є суб’єктивною річчю, вони відображають не лише думку автора, але й смак того, хто їх підбирав. Можлива ситуація, що цитати здадуться вам не переконливими, такими що не відображають суті першоджерела: у цьому разі єдиний вихід - взяти це джерело і самостійно з ним попрацювати.

2. Цитата має бути доречною, її необхідно ювелірно «інкрустувати» в текст, щоб вона стала не лише прикрасою, але й важливим системним елементом власне самої роботи автора. Тому користування наведеними цитатами має бути обережним і обдуманим.

Зі свого досвіду знаю, що часом не вистачає «однієї ночі», щоб якісно оформити роботу, знайти відповідні цитати (і посилання на них!) на підтвердження своєї позиції, чи навпаки знайти цитату, яку можна було б розкритикувати і на цьому побудувати свою роботу. Тому, переконаний, що корисність цієї рубрики (особливо, якщо вона буде багатою) очевидна. Зрозуміло й інше. Одному мені із наповненням цієї рубрики не впоратись: тому прошу допомогти мені і загалом проекту «Оcвіта та», поділившись власними підбірками цитат.

Зауваження, конструктивну критику та власне самі цитати чекаю на пошту:

1(знак ел.пошти)osvitata.com

З повагою,

Сергій Терепищий

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: