Get Adobe Flash player
Home Конкурс "Освіта та я"

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Конкурс есе "Освіта та я"

Вітаємо переможця конкурсу "Освіта та я"!

Шановні друзі, від імені організатора конкурсу - Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Союз обдарованої молоді" маю честь повідомити наступне:

1. Ми надзвичайно вдячні всім учасникам, які надіслали свої роботи на конкурс. Спектр тем, які були підняті в цьому конкурсі, дійсно вражає. Рівень робіт - надзвичайно високий. Відчувається, що ви не формально підійшли до написання конкурсних робіт.

2. Журі з членів Правління СОМ переможцем конкурсу визначило Романчук Інну з есе "Освіта: майбутнє?" Вітаємо!


 

Освіта – дзеркало нації

Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 

Освіта – це знання, а знання це скарб. Це мабуть один з тих небагатьох безкоштовних сортів сирів, що не в мишоловці. Саме по собі слово «освіта» за своїм значення несе в собі світло, освітлення, висвітлення тих знань, що допомагатимуть освітянам доцільно і ефективно використовувати їх у майбутньому. Та чи дійсно вона настільки безкоштовна матеріально, наскільки відносно цього «рентабельна» морально? Від дрібної корупції до маніпулятивних властивостей оцінки та відповідальних оцінювачів, що виступають посередниками не тільки між знаннями та освітянами, а і координаторами природнього відбору, який, таким чином, стає вже не зовсім природнім. Від суб’єктивності поглядів на ті чи інші факти до факторів ідеологічного впливу на вектор освітянства в перспективі. І нарешті від розподілення нагромадження багажу знань по відношенню зі строками його освоєння до залучення допоміжних альтернативних інституцій при садках, школах та університетах, які б урегульовували та солідаризували освітян в їх позанавчальній науковій, спортивній та творчій діяльності. Ці питання є найголовнішими в оздоровленні освітньої програми в Україні.

 

Посвящение

2011 год. Доктор сказал, что я очутилась в больнице после сердечного приступа. Ранее мне доводилось слышать о своём недуге, но я не придавала этому надлежащего внимания. Умные медицинские энциклопедии говорили о том, что главными факторами сердечных заболеваний являются курение, гипертония, высокий уровень холестерина в крови, семейный анамнез и возраст. Я заядлый противник вредных привычек, поэтому курение можно оставить на совести медика, который до сих пор не уразумел характер пациентки. Гипертонию, семейный анамнез и высокий уровень холестерина в крови врач сам исключил. Возраст. Мне 50 и я тридцать лет проработала в школе учителем украинского языка. Не обязательно быть лекарем, чтобы понять, что сердце моё уже давно принадлежит родной школе и милым ученикам. Врачевать попросту нечего, кроме хитроумного названия - «гипертрофированная сердечная мышца».

 

Відмінниця освіти України

Освіта у житті кожного з нас відіграє неабияку роль. Ми починаємо здобувати її ще з дитячого садочка. Протягом життя ми продовжуємо навчатись та отримувати нові знання. Проте це питання стало для нас настільки звичайним, що ми просто не надаємо великої уваги освіті, поки не прийде час вступу до вищого навчального закладу. Та ми знову забуваємо про людей, завдяки яким почалося наше навчання в школі – це вчителі початкових класів. Я не дарма згадала про них, адже в моїй школі НВК №10 м. Хмельницького працює вчителька, яка вирізняється з-поміж інших своїм досвідом, досягненнями та результатами. Мова йде про Слободян Людмилу Терентіївну. Щоб у вас склалось певне уявлення про неї, я спробую коротко розповісти про цю людину.
 

Освіта – це колодязь знань, який я маю можливість черпати протягом всього життя

Я - студентка Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка. Навчаюсь на 5 курсі факультету міжнародних економічних відносин.

 
Більше статтей...
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: