Get Adobe Flash player
Home

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014»

Шановні колеги!
27 лютого - 1 березня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б) відбудеться головна подія освітньої галузі - П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014».

 

Компанія "Intel" розповіла про долучення до змін в освітню галузь

Під час П'ятого Міжнародного Форуму Intel «Нові горизонти інформаційно-комунікаційних технологій в освіті» компанія Intel розповіла про зроблене в освітній галузі.

 

Борис Жебровський: «Будемо вважати, що сьогодні відбулось народження Європейської малої академії наук!»

18 грудня 2013 року в Міністерстві освіти і науки України відбулась презентація проекту ЄВРОМАН. Відкриваючи її заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський відзначив, що пропозиції Міністерства щодо створення віртуальної Європейської Малої академії наук прозвучали ще у вересні 2011 року на Форумі міністрів освіти європейських країн «Школа XXI століття: Київські ініціативи».

 

Стипендії для бакалаврів, магістрів та аспірантів (Бухарест, Румунія)

Процес відбору 85 стипендіатів проводиться згідно програми, організованої Міністерством закордонних справ Румунії та Міністерством національної освіти, відповідно до національного законодавства.

 

Навчання в країнах Вишеградської четвірки

Вишеградська стипендіальна програма (VSP) – спеціальна програма Вишеградського Фонду, створена для сприяння академічним обмінам через надання фінансової допомоги студентам та дослідникам-громадянам країн – членів Вишеградської групи: Чехія Польща, Словаччина, Угорщина, а також іноземним громадянам для навчання в країнах Вишеградської групи.

 

Навчання в країнах Вишеградської четвірки

Вишеградська стипендіальна програма (VSP) – спеціальна програма Вишеградського Фонду, створена для сприяння академічним обмінам через надання фінансової допомоги студентам та дослідникам-громадянам країн – членів Вишеградської групи: Чехія Польща, Словаччина, Угорщина, а також іноземним громадянам для навчання в країнах Вишеградської групи.

Кінцевий термін подачі документів: 31 січня кожного року.

Програма відкрита для: студентів, що мають диплом бакалавра, з Вірменії, Албанії, Білорусі, Азербайджану, Боснії та Герцеговини, Грузії, Косово, Македонії, Молдови, Чорногорії, Сербії, України, Росії, Чехії, Угорщини, Польщі, Словаччини.

 

VII Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує Сьомий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе». До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань.

 

МОН оголосило конкурс на вакантну посаду

Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на формування кадрового резерву на посаду заступника Міністра освіти і науки України – керівника апарату (1 штатна одиниця).

 

Освіта як цінність

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

Що таке освіта?... Освіту можна розуміти як передачу накопичених суспільством знань молодому поколінню для розвитку в нього пізнавальних можливостей, а також набуття вмінь і навичок для практичного застосування загальноосвітніх і професійних знань.

 

Спільнота Українського католицького університету оголосила громадянську непокору президентові та його уряду

Спільнота Українського католицького університету оголосила громадянську непокору президентові та його уряду і разом з Євромайданом та усім українським народом домагатиметься негайної відставки чинної влади, сформування тимчасового уряду й проголошення дострокових виборів в усі органи влади. Про це повідомили у прес-службі вишу.

 

Києво-Могилянська академія подає приклад студентської мобілізації

Києво-Могилянська академія 11 грудня оголосила мобілізацію студентів, щоб вирушити на Майдан Незалежності.

 
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: