Get Adobe Flash player
Home

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Вінницьку школу зробили ліцеєм

Щоб відкрити десятий клас в одній із шкіл Вінниччини, вирішили зробити її аграрним ліцеєм. Профорієнтаційні класи та ресурси місцевого університету, за задумом, мають привабити учнів і доукомплектувати класи.

 

УжНУ готуватиме докторів права

Такого за всю історію Ужгородського національного університету ще не було. Атестаційна комісія МОН вирішила дозволити відкрити у виші докторантуру в галузі юридичних наук.

 

Розбудова ІТ-освіти в ХНУ

Значна підтримка ІТ-напряму в Україні на законодавчому та виконавчому рівнях (прийняття законів, відповідні розпорядження уряду щодо збільшення ліцензованого обсягу прийому у ВНЗ, розвиток спеціальностей тощо), позитивно впливає на загальний розвиток регіону. Для реалізації програми розвитку регіону в напряму ІТ-сфери Хмельницький національний університет забезпечує підготовку фахівців, здатних забезпечити потреби бізнесу в якості розробників програмного забезпечення.

 

Кращі шахісти України скоро змагатимуться на території "Львівської Політехніки"

2 лютого в Національному університеті «Львівська політехніка» очікують на 100 незвичних відвідувачів. У них не буде студентських квитків, конспектів, підручників або залікових книжок. Вони не зайдуть до аудиторій, не сядуть на парти і не підуть на кафедри. Проте цього дня вони найбажаніші люди у виші.

 

Умова вступу до ВНЗ без конкурсу

Головна умова для вступу до вищого навчального закладу нині це ЗНО. За його результатами можна або потрапити на бюджет, або на контракт, або ж не потрапити нікуди. Однак певна категорія дітей має право вступати на навчання до вищого навчального закладу без конкурсу.

 

У деякиз ВУЗах досить вдало діють "Центри кар'єри"

Як вдало підшукати роботу, що треба знати при працевлаштуванні, як заповнити резюме або на що має право працівник? Студенти Національного університету «Острозька академія» та Національного університету водного господарство та природокористування таких запитань більше не ставлять – бо вже знають відповіді!

 

«Міжкультурна комунікація: мова – культура – особистість»

Запрошуємо взяти участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Міжкультурна комунікація: мова – культура – особистість».

 

Майстер-клас від Еліни Слободянюк «Як зробити текст переконливим»

Громадські організації щодня пишуть безліч текстів. Заяви, звернення, відкриті листи, прес-релізи… Але чи дійсно ВОНИ працюють?

 

V щорічний Всеукраїнський чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт»

Триває V щорічний Всеукраїнський чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт», орієнтований на прогресивну молодь, яка прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері ІТ-технологій, дизайну та комунікацій. Організатором та ініціатором чемпіонату є Комп’ютерна Академія «ШАГ» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

 

Гранти для участі в міжнародній постдокторській програмі в Берліні

Технічний університет Берліну (Technical University of Berlin) повідомляє про прийом заявок для участі в міжнародній пост докторській програмі (The International Post-Doc Initiative, IPODI).

 

«Міжкультурна комунікація: мова – культура – особистість»

Запрошуємо взяти участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Міжкультурна комунікація: мова – культура – особистість».

 
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: