Get Adobe Flash player
Home

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Подарунок від польського консула Прикарпатському ВУЗу

Романтична подорож у Космос, живий крокодил, пісня від Елтона Джона, 200-річне оливкове дерево, замок у Вельсі, іграшковий автомобіль за 30000 доларів, роль у фільмі або зубна щітка з чистого золота. Що спільного між цими речами? Це найнезвичніші подарунки, які за останні кілька років європейці та американці дарували одне одному.

 

Весняний освітній семінар у Будапешті

ГО "Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці" запрошує взяти участь освітньому проекті "Весняний освітній семінар у Будапешті".

 

Конкурс на тему репресій та свободи від Freedom House

Freedom House розпочинає прийом заявок на третій щорічний фото- та арт-конкурс на тему "Images of Repression & Freedom".

 

Конференція "Соціальна політика щодо тяжкохворих"

26 березня 2014 року у місті Києві відбудеться Конференція "Соціальна політика щодо тяжкохворих (невиліковних): громадськість та опікунські (наглядові) ради як інструмент залучення додаткових ресурсів для діяльності закладів соціального захисту та охорони здоров'я".

 

Дострокові вибори ректора в УжНУ

В Ужгородському національному університеті проведуть дострокові вибори і не звільнятимуть працівників. Таке рішення, 25 лютого, прийняла Вчена рада університету. А вже в середу, 26 лютого, ректор УжНУ написав заяву про відставку та підтримав проведення дострокових виборів ректора вишу.

 

Міжнародна науково-практична конференція «Релігія і фундаментальна наука в добу глобалізації». 4-5 квітня, м. Львів

Щиро запрошуємо студентів та молодих науковців взяти участь у ХVII Міжнародній науково-практичній конференції «Релігія і фундаментальна наука в добу глобалізації».

 

Всеукраїнський фотоконкурс «Я люблю Україну»

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Творче об'єднання „ЛІРОС” оголошує фотоконкурс «Я люблю Україну», до участі у якому запрошуються аматори і професіонали будь-якого віку. кожен, хто захоплюється фотографією та бажає присвятити свою фотороботу темі конкурсу.

 

"Соціальна політика щодо тяжкохворих (невиліковних): громадськість та опікунські (наглядові) ради як інструмент залучення додаткових ресурсів для діяльності закладів соціального захисту та охорони здоров'я"

26 березня 2014 року у місті Києві відбудеться конференція "Соціальна політика щодо тяжкохворих (невиліковних): громадськість та опікунські (наглядові) ради як інструмент залучення додаткових ресурсів для діяльності закладів соціального захисту та охорони здоров'я".

 

Літературний конкурс «Жінка в історії»

Веб-портал «Жінка–Українка» оголошує конкурс на кращу публікацію (нарис) про жінок-українок.
У кожної епохи свої герої і героїні. Сьогоднішні події в житті нашої країни також безперечно впишуть в історію України нові імена – серед них будуть і жіночі.

 

Стартує третій конкурсний відбір студентів на стажування в органах місцевого самоврядування

Стартує третій конкурсний відбір студентів на стажування в органах місцевого самоврядування

Всеукраїнська громадська організація «Молодіжна Альтернатива» у партнерстві з Волинським прес-клубом і Луцькою міською радою оголошує про початок третього конкурсного відбору щорічного конкурсу «Студенти для органів місцевого самоврядування».

 

Група українських науковців вирушила до Антарктиди

Тоді як більшість українців змінює зимовий одяг на весняний, вчені з Харкова, Києва та Львова, навпаки, готуються до 25-градусних морозів. Це не жарт! Але й переживати не варто.17 лютого, група українських науковців вирушила до Антарктиди.

 
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: