Get Adobe Flash player
Home

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Поєднання роботи і навчання для сучасного студента

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

 

У нашому суворому сучасному світі робота необхідна кожному не тільки тому, що це формує в ньому особистість, але і тому, що зараз - це необхідність, щоб просто жити. Жити достойно, так як хочеться, не оглядаючись, на друзів, родичів. Не думати про те, що щоб піти на навчання потрібно щось знайти в холодильнику їстівне... Не всі можуть просити гроші у батьків і не всі батьки можуть дати гроші. Та і заробляти самому якось приємно. Навіть якщо батьки допомагають, все рівно є речі, які хочеться мати та й кишенькові гроші не будуть зайвими.

 

Проблема працевлаштування студентів-випускників

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

Перш за все, думаю, варто зауважити, що представлене питання є доволі цікавою та нагальною проблемою у наш час. Напевно не дарма хтось розумний вже охрестив його саме проблемою, а не наприклад концепцією теорії чи моделлю структури. З кожним роком університети випускають тисячі і тисячі студентів, але замислюємося ми над тим -чи справджуються їх прагнення та наміри? Легше сказати «що ти хотів — те й отримав, а тепер мізкуй сам що будеш робити із своїми знаннями». Можливо ці слова «прозвучали» крайнє категорично, але у кінцевому рахунку думки на голову спадають саме такого характеру. Я не претендую на будь-яку радикальну критику, лише висловлюю власне враження від спостереження подібного майже до безкінечності процесу.

 

 

Вконтакте, Facebook та друзі

Ми ж українці – найщиріша нація! Не козаки ви? То хоча б не брали приклад із примітивних копій. Жалюгідно виглядаєте. Ще один пункт – фото або аватар, або – що скоріше – картинка чи оброблений фотошопом «пікче». І навіщо вся ця завіса туману? Особливо в інформації про себе. Стільки діяльності понаписувано, що й «онлайн» бути не можна! А тут – цілими днями.  Та це ж «уб’є свободу»!

 

Комунікативна природа Інтернету

Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Сучасне суспільство розвивається і змінюється під впливом глобалізації, інтернаціоналізації, інтеграції, часто навіть не усвідомлюючи сутності даних явищ та ступеня того впливу, який вони справляють на життя. Всі ми бачимо, наскільки змінився світ за останній час, наскільки змінилися ми і все, що нас оточує: вивчивши мови, ми можемо подорожувати країнами світу, вільно спілкуватися з людьми із будь-якого континенту; ми купуємо у своїй країні закордонні речі; завдяки Інтернету ми можемо не тільки вести власний бізнес, здобувати освіту, а просто підтримувати стосунки з рідними і близькими людьми, які далеко живуть…

Ми на порозі найбільшого прориву в розвитку глобальних комунікацій з 1989 року, коли британський винахідник Інтернету Тім Бернерс-Лі накреслив на дошці «www». «Десять лабораторій світу, - писала тоді «Гардіон», – зможуть говорити одна з одною, використовуючи комп’ютери». У епоху швидкісних цифрових комунікацій може здатися, що в цьому немає нічого революційного. Та Інтернет названий системою і, за словами учених, досить скоро змінить усе, чим ми займаємось. Мережа єдина: можна натискати на клавіші ноутбука, сидячи в поїзді в Англії, і при цьому задіювати прикладні програми комп’ютера, який перебуває у США.

 
На правах реклами: поездки на море пятигорск . Посмотрите наш каталог - реабилитация после травм - качественно.

Освітня бібліотечка

На правах реклами: