Get Adobe Flash player
Home

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Безкоштовні освітні семінари для українців, які хочуть знайти роботу в Польщі

Ні для кого не секрет, що у зв'язку зі скрутною ситуацією в Україні, чим раз більше українців поспішно їде за кордон. Природне бажання вберегти себе та сім'ю від безробіття часом призводить до цілого букету проблем. А причина більшості цих проблем — відсутність знань про свої права та можливoсті.

 

Міжнародний конкурс есе і рецензій "По той бік екрану"

Конкурс ініціювало Міжнародне громадське видавництво "Вісник Мрії" спільно з Міністерством освіти, науки та молоді Республіки Крим, КРП «Кіновідеопрокат», Асоціацією діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України, Академією Української преси, Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, Шкільним медіахолдингом «Вісник Мрії - Новий Формат» Запорізького НВК № 19.

 

Презентація нового вільного простору #MediaHub

27 лютого о 17:00 у самому серці Києва (вул. Суворова, 4/6, 1 поверх) відбудеться презентація нового вільного простору #MediaHub — спільного майданчику команд «Української правди», Hromadske.tv та громадської організації «Центр Юей».

 

Cтипендії на навчання в Китайській Народній Республіці

Згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та КНР, а також зважаючи на наміри розширити співробітництво в галузі освіти, у 2015/2016 рр. китайська сторона продовжує виділяти Україні квоту стипендій Уряду КНР на 2015/2016 рр.

 

Стипендії для вивчення чеської мови у Літній школі слов’янських студій у Чеській Республіці

Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії (за принципом взаємності) для українських студентів і викладачів ВНЗ з метою вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов’янських студій у Чеській Республіці.

 

Sepios - робот-амфібія

Фахівці з лабораторії автономних систем Швейцарського федерального технологічного інституту спеціалізуються на виготовленні роботів, оснащених унікальною кострукцією, яка робить їх анітрохи не схожими на інших андроїдів.

 

Благодійний проект «!ВЕСНО»

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» та Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» запрошують на проект «!ВЕСНО» - музика створена народом: від фольклору до джазу, в рамках міжмузейного арт-проекту «ВІКНА».

 

Виступ Річарда Бренсона у рамках Forum One Ukraine

Відомий британський підприємець, засновник Virgin Group сер Річард Бренсон відвідає Україну для участі в найяскравішій та найбільш значимій бізнес-події року.

 

Міжнародний фестиваль оповідання "Intermezzo"

28 лютого – 1 березня в Києві відбудеться курс creative writing «Творчопис». Найкращі учасники проекту виступлять на першому в Україні Міжнародному фестивалі оповідання «Intermezzo» у Вінниці.

 

Twitter-шторм “Крим - це Україна!”

Долучайтеся до твіттер-шторму «Крим – це Україна!» з 23 по 28 лютого. Додавайте спогади про Крим. Ставте тег #CrimeaisUkraine.

 

Міжнародний культурно-освітній проект

Міжнародний культурно-освітній проект

Науковці, є нагода побувати в найромантичніших, найказковіших і найбільш непередбачуваних в своїй красі містах Європи:
Львів –– Ополє – Відень – Венеція – Мілан – Будапешт - Краків - Львів (29.04 - 06.05)
Всього 135 євро + 1000грн на організаційні витрати!!!
Перелік документів та детальна інформація до координатора проекту Ірини Яцик +38 (063)28-20 -986, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


 
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: