Get Adobe Flash player
Home

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Американський робот, якого можуть використовувати навіть у бойових діях

Компанія Boston Dynamics представила нову версію свого двоногого робота Atlas. За словами працівників технологічної лабораторії, цей андроїд на 75% відрізняється від свого попередника. Мова йде не лише про окремі деталі, а й про конструкцію в цілому.

 

Global Korean Scholarship (GKS) оголошує відбір студентів на навчання у Республіці Корея

Усі студенти, які відповідають вимогам програми, мають можливість подати документи на розгляд до Консульського Відділу Посольства Республіки Корея в Україні. Останній день подання документів на розгляд – 13 березня 2015 року.

 

Конкурс соціально-культурних проектів на 2015 рік

Львівська міська рада оголошує про прийом документів на участь у конкурсі соціально-культурних проектів на 2015 рік. Мета конкурсу: залучення людських та матеріальних ресурсів громадських організацій і впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні.

 

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015»

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015»
«OSOBOWOŚCI, SPOŁECZEŃSTWO, POLITYKA» (OSP-2015) Україна, м. Київ 20-21 травня 2015 року

Умови участі:
До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, студенти, науковці.

 

Сергій Квіт: Міністерство освіти і науки започатковує літні мовні табори

Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Квіт під час наради з директорами департаментів (начальників управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій 24 лютого 2015 року.

 

Засідання Колегії МОН

26 лютого 2015 року під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбулося засідання Колегії МОН. Членами Колегії розглянуто питання імплементації Закону України «Про вищу освіту», виконання програми проведення досліджень українськими вченими в Антарктиці, визначення результатів ЗНО, порядок надання грифів та свідоцтв МОН, висунення підручників на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки, відзначення освітян державними нагородами України, відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

 

VI Всеукраїнський конкурс карикатур з прав людини "Встати, суд іде!"

Асоціація карикатуристів, Українська Гельсінська спілка з прав людини за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” оголошують в 2015 році всеукраїнський конкурс карикатур за темою "ВСТАТИ, СУД ІДЕ!".

 

Лекції Франсуази Тебо, дослідниці жіночої історії

З нагоди Міжнародного жіночого дня та відзначення 100-річчя Першої світової війни Французький інститут запрошує вас на дві лекції Франсуази Тебо, однієї з найвизначніших дослідниць жіночої історії у Франції.

 

Онлайн-курси MBA від Wharton. Безкоштовно.

Одна з кращих бізнес-шкіл світу The University of Pennsylvania Wharton School пропонує чотири курси MBA першого року навчання своєї дворічної програми безкоштовно через онлайн-платформу Coursera.

 

Навчання в Канаді

Багато з тих, хто сьогодні замислюється про своє майбутнє благополуччя, розуміють, що здобувати освіту краще за кордоном, а також ставлять питання про зміну країни проживання. У кожного на це можуть бути свої причини, але найчастіше, факторами, що впливають на таке рішення, є високий рівень життя в тій чи іншій країні, а також можливості для професійного та особистісного зростання. Найреальнішим і найбільш перспективним варіантом за всіма критеріями є Канада.

 

Самоорганізація громади – фундамент розвитку держави

25 лютого у Львівському прес-клубі Ресурсні центри сприяння розвитку ОСН у Львівській та Луганській області провели круглий стіл на тему: «Самоорганізація громади в умовах АТО: досвід Луганської та Львівської областей». У круглому столі взяли участь громадські активісти Львівської та Луганської області, представники органів влади та волонтери. Захід відбувався за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: