Get Adobe Flash player
Home

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Українські вчителі впроваджують хмарні технології у навчання

Все більше освітніх закладів України впроваджують інноваційні технології, щоб зробити викладацьку діяльність більш ефективною, відкрити нові можливості для навчання і обміну знаннями, систематизувати та забезпечити доступність інформації, налагодити дистанційне навчання. На VI Всеукраїнському форумі Microsoft «Вчитель-новатор», який відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України, відзначили найпрогресивніших викладачів країни в рамках програми «Партнерство в навчанні».

 

 

Політичні студії: все, що потрібно знати майбутньому депутату


Після Майдану українське суспільство сформувало запит на кардинальне оновлення політиків усіх рівнів. Поряд з боротьбою з корупцією, важливим завданням постало оновлення влади, формування нових цінностей управління державою та переосмислення ролі місцевого самоврядування. З’явилась критична маса молодих і активних осіб, які мають натхнення до змін як на загальнодержавному рівні, так і у своїх містах і селах.

 

Конкурсу фінансування місцевих журналістських ініціатив за проектом «Hromadske.Network»

"Громадське телебачення" за підтримки Європейського Союзу (грантова угода №ENPI/2014/353-944 з Делегацією Європейської Комісії в Україні) оголошує про проведення конкурсу проектів, спрямованих на розвиток громадських медіа у регіонах України.

 

Конкурс тематичних відео «Я вирішую!»

Конкурс тематичних відео «Я вирішую!» проводиться Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї». Мета конкурсу - посилити голос молоді, зокрема, молодих дівчат та жінок, у відстоюванні своїх сексуальних та репродуктивних прав.

 

Нові можливості від "D'elite school"

Загальновідомо, що англійська мова міцно зайняла місце найпопулярнішої мови в міжнародному спілкуванні, тому цілком закономірним є бажання багатьох пройти процес поетапного навчання англійської мови на професійному рівні.

 

Київ – місто майбутнього

26 березня стартує проект "Київ – місто майбутнього"
Для кого: для активної, прогресивної молоді, яка зацікавлена в муніципальному управлінні, готова будувати кар’єру та розвиватися разом із містом.

 

Кредитна картка у смартфоні

На світовому конгресі мобільних технологій у Барселоні компанія “Visa” представила нову систему оплати “payWave” за допомогою мобільного зв‘язку.

 

Програма "Студії живої історії" відкриває набір учасників на 2015 рік

Через неформальну освіту, шляхом відкритого діалогу, ми прагнемо знизити конфліктний потенціал українського суспільства, який базується на протиріччях в історичних конструктах.

 

Показ фільму Сергія Проскурні «Шевченко. ІDентифікація» (10.03)

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» запрошує на перегляд фільму «Шевченко. ІDентифікація» та зустріч із режисером Сергієм Проскурнею (10 березня 2015 року, 19:00).

 

У Києві 12-14 березня відбудеться міжнародна виставка навчальних закладів

12 березня 2015 р. об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться урочисте відкриття Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015».

Виставка є найбільшим професійним форумом освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, ефективним майданчиком для діалогу представників державного сектору, закладів освіти різних країн, компаній-виробників програмних рішень, інструментом популяризації новітніх освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасного рівня національної системи освіти.

 

Біодизельне паливо зі шкіряних відходів

Чеські вчені з Університету Томаша Баті розробили технологію, яка перетворює високотоксичні шкіряні відходи на те, що, за їхніми словами, являє собою дешевшу і чистішу форму біопалива, аніж та, яка присутня зараз на ринку. 

 
На правах реклами: Animal Control

Освітня бібліотечка

На правах реклами: