Get Adobe Flash player
Home

Опитування

Як ви оцінюєте стан освіти в Україні за 5-ти бальною шкалою?
 

Статистика сайту

free counters

РГ ЗиГзаг

Яндекс.Метрика

Актуальні новини освіти

Нові можливості від "D'elite school"

Загальновідомо, що англійська мова міцно зайняла місце найпопулярнішої мови в міжнародному спілкуванні, тому цілком закономірним є бажання багатьох пройти процес поетапного навчання англійської мови на професійному рівні.

 

У Києві 12-14 березня відбудеться міжнародна виставка навчальних закладів

12 березня 2015 р. об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться урочисте відкриття Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015».

Виставка є найбільшим професійним форумом освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, ефективним майданчиком для діалогу представників державного сектору, закладів освіти різних країн, компаній-виробників програмних рішень, інструментом популяризації новітніх освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасного рівня національної системи освіти.

 

Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»

12-14 березня 2015 р. відбудеться головна подія освітньої галузі України - Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

 

Збірка есе "У чаму сенс життя?"

Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

За результатами конкурсу «У чому сенс життя?», який проводився ВМГО «СОМ», видано збірку найкращих конкурсних робіт. За бажання цю книгу можна замовити, звернувшись на емейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Замовлення приймаються до 20.11.2014 р.

 

Запрошуємо науковців до участі в створенні колективної монографії: ДУХОВНА ПОЛІФОНІЯ СХІДНОЇ ЄВРОПИ

Шановні колеги!

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (Україна)

Вармінсько-Мазурський університет (Польща)

запрошують науковців до участі в створенні колективної монографії:

«ДУХОВНА ПОЛІФОНІЯ СХІДНОЇ ЄВРОПИ: СУСПІЛЬСТВО, РЕЛІГІЯ, ОСВІТА».

Запрошуємо авторів з різних галузей науки - філософії, теології, політології, міжнародних відносин, історії, економіки, педагогіки та ін. до подання статей для публікації в міждисциплінарній науковій монографії. Монографія буде мати номер ISBN, двох рецензентів, наукову редакцію.
Приготовані вами тексти можуть концентруватися як на зв'язках і взаємному впливові духовної сфери на інші аспекти життя людини, а також можуть містити матеріали, пов'язані з:
- сучасним дискурсом проблем пов'язаних з природою суспільства, релігії, освіти;
- взаємовідносинами між політикою та релігією;
- проблемами освіти у XXI столітті.

 
Більше статтей...
На правах реклами:

Освітня бібліотечка

На правах реклами: